physics.kpi.ua

Фізика - філософія життя

Всеукраїнська олімпіада з фізики для абітурієнтів КПІ ім. Ігоря Сікорського 2018Новини       Про олімпіаду       Заочний тур       Очний тур       FAQ

З метою професійної орієнтації та залучення найкращих випускників шкіл України до вступу до Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” наказом ректора оголошено проведення Всеукраїнської олімпіади з фізики для абітурієнтів.

Переможцям олімпіади, які в 2018 році поступають до КПІ ім. Ігоря Сікорського, нараховуватимуться додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з фізики, зокрема на Фізико-математичний факультет та Фізико-технічний інститут (повний перелік спеціальностей зазначено у Додатку 2 до Умов прийому до ВНЗ в 2018 році).

Олімпіада проходить у два тури:

   
 • 11.03.2018 р.
 • - перший (заочний) тур
     
 • 21.04.2018 р.
 • - другий (очний) тур

  Для участі в Олімпіаді необхідно до 07.03.2018 зареєструватись на участь в заочному турі. Питання стосовно реєстрації можна надсилати на електронну адресу olimpiada.physics@kpi.ua.

  Очний тур відбудеться в КПІ ім. Ігоря Сікорського. До участі в очному турі допускаються учасники, які набрали не менше 75 % балів від максимуму у заочному турі. Запрошення прийняти участь в очному турі надсилаються на електронну адресу, вказану при реєстрації.

  Додаткові бали до сертифікату зовнішнього незалежного оцінювання з математики нараховуються тим учасникам Олімпіади, хто отримав не менше 90% балів від максимуму в очному турі.

  Питання стосовно Олімпіади та її проведення надсилайте на електронну адресу olimpiada.physics@kpi.ua.

   

   

   

  Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут»
  НТУУ "КПІ"

  Фізико-математичний факультет НТУУ «КПІ»
  ФМФ

  Український інститут інформаційних технологій в освіті НТУУ «КПІ»
  УІІТО